Best Replica Watches
Links:スーパーコピー 優良サイト 口コミ,スーパーコピー時計N級品,ロレックス スーパーコピー販売

استفاده از خواص دمنوش های گیاهی در مقابل بیماری کوید 19یاکرونا:

از دوران باستان، گیاهان دارویی به عنوان درمان‌هایی طبیعی برای بیماری‌های مختلف، از جمله عفونت‌های ویروسی مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

 طبیعت می تواند کمک زیادی را به سلامتی انسان کند. استفاده از انواع گیاهان با خواص دارویی و همچنین محصولات طبیعی و سالم از جمله موهبت هایی است که طبیعت در اختیار انسان ها گذاشته است. با توجه به آن که دارویی برای درمان کرونا کشف نشده است، تنها راه حل استفاده از گیاهان دارویی برای افزایش ایمنی بدن است.

سازمان جهانی بهداشت در بیانیه‌ای اعلام کرد: «کارشناسان سازمان جهانی بهداشت با کمک متخصصان دو سازمان دیگر، پروتکلی را برای انجام فاز سوم آزمایش های بالینی داروهای گیاهی برای مقابله با کووید ۱۹ تایید کردند و منشور و شرایط مرجع برای تشکیل یک هیات نظارت بر داده‌ها و ایمنی آزمایش های بالینی داروهای گیاهی را به تصویب رساندند. فاز سوم آزمایش های بالینی در ارزیابی کامل ایمنی و اثرگذاری داروهای جدید، نقش اساسی دارد.»

به واسطه تراکم زیاد ترکیبات گیاهی قدرتمند، بسیاری از گیاهان دارویی به مبارزه با ویروس‌ها کمک کرده و از گزینه‌های موردعلاقه­پزشکان­سنتی­بوده‌اند.

یکی از بهترین کارها برای پیشگیری از کرونا استفاده از دمنوش ها و جوشانده های گیاهی می باشد.
 

زنجبیل:

 از آنجا که مزاج این ویروس سرد است،  برای درمان بیماران کرونایی از زنجبیل، تحقیقات علمی بسیار زیادی درباره این گیاه انجام شده است.خواص زنجبیل در درمان بیماریهای ریوی است؛ به همین دلیل است که از گیاهان دیگری که مزاج گرم دارند استفاده نشده است؛ اثربخشی زنجبیل خارج از اثربخشی مزاجی آن است و اگر بیماری، دچار خارش شود، با عرق شاهتره کمی مزاج او را میتوان تعدیل کرد.

اورگانو:

اورگانو یک گیاه دارویی از خانواده نعناع بوده که تاکنون داروهای چشم گیری از عصاره آن تهیه شده است. ترکیب اصلی اورگانو یا پونه کوهی کارواکرول بوده که دارای خواص ضد ویروسی فوق العاده ای می باشد. طبق تحقیقات علمی عصاره این گیاه دارویی بر روی ویروس هایی نظیر سیمپلکس نوع ۱، روتاویروس و  MNV موثر می باشد.

مریم گلی:

این گیاه دارویی نیز از خانواده نعناع بوده و دارای عطر خوبی است. از مدت ها قبل از این گیاه دارویی برای درمان عفونت های ویروسی استفاده می شده است. خواص ضد ویروسی مریم گلی عمدتا به خاطر ترکیبی به نام سافیسینولید بوده که در برگ ها و ساقه های این گیاه به وفور یافت می شود. تحقیقات آزمایشگاهی نشان داده است این ترکیب در مقابل ویروس HIV عملکرد مناسبی داشته است.

ریحان:

 انواع ریحان برای مبارزه با عفونت های ویروسی مناسب هستند. به عنوان مثال ، یک مطالعه در لوله آزمایش نشان داد که عصاره ریحان شیرین ، از جمله ترکیباتی مانند آپیژنین و اسید اورسولیک ، اثرات مهمی را در برابر ویروس های تبخال ، هپاتیت B و انتروویروس به نمایش می گذارند. ریحان مقدس ، که به عنوان تولسی نیز شناخته می شود ، باعث افزایش ایمنی می شود که ممکن است به مبارزه با عفونت های ویروسی کمک کند.

نعناع:

به نظر می رسد نعناع دارای خواص ضد ویروسی قدرتمندی می باشد. برگ ها و روغن اساسی نعناع حاوی ترکیباتی به نام های منتول و اسید رزماریک اسید بوده که فعالیت ضد ویروسی و ضد التهابی آنان شناخته شده است.

رزماری:

 گیاه دارویی رزماری یکی از گیاهان دارویی خوش عطر بوده که در آشپزی از آن زیاد استفاده می شود اما به دلیل داشتن ماده موثره ای به نام اولانولیک اسید دارای کاربردهای درمانی نیز می باشد. اسید اولانولیک، فعالیت ضد ویروسی را در برابر ویروس های تبخال ، HIV ، آنفلوانزا و هپاتیت در مطالعات حیوانات و لوله آزمایش نشان داده است.

 

 

 

?> gogoanime